Clash Royale на AppStore

Supercell, фірма, яка створила зіткнення кланів, фактично випустила тільки абсолютно нову мобільну гру під назвою Clash Royale. Зміст повинно бути насправді прямі, пов’язані з Clash Royale, Supercell, або цього сабреддита. Вкрасти скарби, побудувати свій самооборони, а також отримати битвах! Брати участь у клан від злодіїв! Випустити додаток на свій телефон. Кран початися зараз”, а також ваш екран для андроїд, безумовно, буде продемонстрований комп’ютер. Тепер ви можете відкрити відео ігрове додаток, а потім грати діяльності, що надходять від персонального комп’ютера з клавіатури і миші.

Деякі абсолютна більшість прекрасно створена діяльності. Величезний привіт всій групі в жах, що насправді приніс цей камінь від дії нашої команди. Я насправді головним прихильником і зачепило! Геймплей досить простий, але елегантність гри залишається у формулюванні ваш наступний крок на палубу ворогів. Мені безумовно подобається новий 2х2 характеристика. Головне, що я проти-це відсутність скарбів, щоб рухатися вперед. В цілому, це дійсно чудова гра для всіх. Настійно рекомендується!

Clash Royale на AppStore

Насправді фантастичних відеоігор, тим не менш, я думаю, що електро відьми повинні бути відшліфованою або А. не оглушити при атаці. Б. набагато менше шкоди здійснюється. С. сповільнити його трохи, також було б здорово, якби наша команда може повністю 10 колод тільки, щоб бути в змозі мати ще більш захоплюючим генерації колод, а також з’ясувати, що працює.

Це насправді відмінна комп’ютерна гра сверхочаговых. Я ніби стосовно цього( крім геймерів, які derank цілеспрямовано поля) у мене є рекомендації, які дозволять створити ігровий досвід краще таким чином. В зіткнення кланів, Валькірія, мотоцикліст борів, міньйон, голем, казанок, лави кінологів, насправді все темніше військ зілля. Я дійсно не подобається, що якщо ви можете створити, щоб переконатися в тому, що якщо темніше панацеєю людей гине, він виходить прямо в басейн чорного еліксиру, а не чимось виділитися серед постійних еліксир. Що б додати для! Спасибі Вам за таку чудову гру і за читання цього огляду.

Clash Royale на AppStore

Я насправді грав в цю гру досить давно, мені подобається геймплей. Це найкраща гра, яка у мене на мобільному телефоні. Я маю 2 риси характеру, щоб довести до Вашого інтересу. Почнемо з того, що у мене є пара ідей для нових карт, якщо ви насправді зачарований … і по-друге, доступність для оффлайн інструкції позови і доступність мережі для соклановцами мають приємний битви будуть поліпшення планировкистилистический з гри. Мої близькі з 10 такої гри, але можна легко грати без доступу в автономному режимі. Спасибі за читання мого СВЕРХОЧАГОВЫХ оцінки. Ця гра насправді зробив мені вентилятор від вашої роботи.

Я вважаю, що ця діяльність і її графіка дійсно приголомшлива. Коли я грав серед попередніх supercell у відео ігри, вони створили упс я припустив, що ця гра була тупий. Коли я нарешті перестав поглянути на цю гру відео я знайшов це, щоб бути краще в цей момент сос своїм власним. Не тільки це захоплююча, але свій власний маленький доброзичливий. Творці цього відео суперячейка гри перевалило, а також за межі на це, і мені подобається, як вони всі там герої, звичайно, є власний сюжет, є історія, таким чином, не лише вони надзвичайно круто, є ексклюзивні. Я буду насолоджуватися, щоб рости, а також підписати з командою supercell, а також створювати дивовижні відео-іграми поряд з цими приємними чоловіками дівчини.